Ochrana osobních údajů

Informace o tom, jak nakládá web odpocetcasu.cz s osobními údaji.

Jaké osobní údaje sbírá web odpocetcasu.cz?

  • Jméno autora odpočtu času
  • E-mailová adresa autora odpočtu času

Při tvorbě odpočtu času není vyžadováno vyplnění úplného jména autora a podoba obsahu této položky je tak plně na svobodné vůli uživatele.

K čemu jsou osobní údaje využity?

Jméno autora je ukládáno do databáze odpočtů času pouze za účelem zobrazení na stránce běžícího odpočtu času.

E-mailová adresa je použita k odeslání automatické zprávy o vytvoření odpočtu času svému tvůrci. Poté je e-mailová adresa zapomenuta a systém s ní žádným další způsobem nepracuje. Při tvorbě odpočtu času není ukládána s ostatními údaji do databáze.

Google Analytics

Stránka odpocetcasu.cz používá, za účelem anonymního měření návštěvnosti, službu Google Analytics. Jedná se o analytickou službu společnosti Google Incorporated („Google“), která ke své činnosti používá cookies. Instalaci cookies můžete zamezit příslušným nastavením svého prohlížeče. Shromažďování a ukládání údajů pro účely analýzy internetových stránek můžete zamezit s budoucím účinkem, pokud si pro prohlížeč instalujete doplněk k deaktivaci služby Google Analytics (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=cz). Více informací o zacházení s osobními údaji naleznete na https://www.google.com/analytics/learn/privacy.html?hl=cs.

Kontakt na provozovatele
Ochrana osobních údajů
Vytvořilo: DYSO © 2010